Wielkie serca dla Marysi

Data publikacji: 13.06.2021

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. Słowa te wypowiedział Papież Jan Paweł II, a dzisiaj mieszkańcy Nowego Tomyśla pokazali jak ogromne serca mają dla chorej na SMA1 Marysi Drożdżyńskiej.
Na osiedlowej górce odbył się festyn, z którego cały dochód uzyskany z dmuchanych zamków, malowania twarzy, kawiarenki, pokazów ratownictwa medycznego, symulatora wypadków czy kolorowych warkoczy przekazany zostanie na leczenie Marysi.
Festyn był odpowiedzią na prośbę Leszczyńskiego Banku Żywności, który poprosił nas o włączenie się w akcję Cała Polska dla Marysi. Wypełniając rotę przyrzeczenia harcerskiego dołączyliśmy do akcji i w niecały tydzień wspólnie z Klub Osiedlowy Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu pozyskaliśmy całe grono współorganizatorów. To dzięki ich bezinteresownemu zaangażowaniu udało zorganizować się festyn o takim właśnie wymiarze.
Dziękujemy z całego serca:
Powiat Nowotomyski, Powiatowe Centrum Sportu w Nowym Tomyślu, Sołectwo Boruja Nowa, Prywatne Ognisko Muzyczne w Nowym Tomyślu, Szurkowski Medical Service, Nowotomyski Ośrodek Kultury Nok, Paweł Lisek, Carter Logistic, ROD Zielony Zakątek w Nowym Tomyślu, Automobil Klub Wielkopolska Nowy Tomyśl, Radosław Halasz, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Witolda Lutosławskiego w Nowym Tomyślu, Związek Dużych Rodzin Trzy Plus Koło Nowy Tomyśl.
Gdyby nie Wasze chęci i otwartość do wspólnego dzielenia się dobrem, nigdy nie osiągnęli byśmy takiego sukcesu. Wierzymy, że całe serca, które dzisiaj wszyscy poświęciliśmy dla Marysi sprawią, że będzie mogła ona jak najszybciej podjąć kosztowne leczenie i w przyszłości tak jak my dzisiaj, działać dla innych.

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design