Barwy Drużyny dla biszkoptów

Data publikacji: 17.10.2017

Są dni zwyczajnie, w których wszystko jest dokładnie takie samo. Wstajemy rano zaspani. Pół przytomnie maszerujemy do łazienki umyć twarz i zęby. Spędzamy dzień w szkole, w pracy.

 

Wracamy zmęczeni i pragniemy jednego – aby znaleźć się w naszych sennych marzeniach. Wśród tego szalonego wiru zwykłych dni są też takie, które napełniają nas energią i zachwytem. Dla nas harcerzy tym dniem jest piątek! To dzień harcerskiej zbiórki, spotkania w braterskim kręgu i przeżywania cudownych chwil razem. Piątek, 13 października był szczególnym dniem dla ośmiu świeżo upieczonych biszkoptów – zuchów, którzy niedawno przeszli z Gromady Zuchowej „Leśne Duchy” i tym samym dołączyli w nasze szeregi. Podczas gry terenowej, a przede wszystkim podczas zaangażowania w nasze działania udowodnili, że zasługują na otrzymanie czegoś bardzo ważnego – barw drużyny.

 

Od teraz nie są już małymi biszkopcikami, ale za to widzimy w nich potencjał na rozwój w harcerskim kręgu. Właśnie dlatego chcemy serdecznie przywitać ich w drużynie, a ponadto obdarzyć szczególnym zaufaniem powierzając czarno-białe chusty – znak przynależności do drużyny. Od teraz tworzymy jedność i wspólnie pracujemy na nasz dobry wizerunek, dobre relacje, a przede wszystkim na niezapomniane chwile. Wiemy, że nas nie zawiedziecie i cieszymy się, że możemy razem podążać harcerskim szlakiem. W naszym harcerskim ognisku grzejemy już kolejne biszkopty i mamy nadzieję, że nie długo i one dołączą do BUKÓW.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

 

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design