Betlejemskie Świecowisko

Data publikacji: 21.12.2018

We wtorek, 18 grudnia w naszej harcówce zrobiło się bardzo tłoczno. Byli tam mali i duzi, zuchy i harcerze, a przede wszystkim byli tam wszyscy, którzy przez cały rok wspierają nas w naszych działaniach.

We wtorek, 18 grudnia w naszej harcówce zrobiło się bardzo tłoczno. Byli tam mali i duzi, zuchy i harcerze, a przede wszystkim byli tam wszyscy, którzy przez cały rok wspierają nas w naszych działaniach.

 

Spotkaliśmy się przy płomieniu Betlejemskiego Światła Pokoju, który przekazała nam druhna komendant. Podczas świecowiska rozważaliśmy tegoroczne hasło BŚP – Światło Które Łączy. Zastanawialiśmy się w jaki sposób można przekazać odrobinę dobra drugiemu człowiekowi. Ostatecznie doszliśmy do wniosku, że każdy z nas może zmienić czyjś świat i przekazać płomyczek dobra, by rozświetlić ciemności.

 

Po części oficjalnej nadszedł czas na dzielenie się opłatkiem oraz życzenia, za które z całego serca dziękujemy. Był też poczęstunek i rozmowy z ludźmi, z którymi idziemy harcerskim szlakiem oświetlanym „Światłem Które Łączy”

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design