Betlejemskie Świecowisko

Data publikacji: 19.12.2019

W środę, 18 grudnia w Klubie Osiedlowym Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu zorganizowaliśmy po raz kolejny Betlejemskie Świecowisko.

Stało się już tradycją drużyn działających w Nowym Tomyślu, że w okolicach świąt Bożego Narodzenia spotykamy się z naszymi przyjaciółmi, którzy wspierają nasze działania. Na świecowisku nie mogło zabraknąć Betlejemskiego Światła Pokoju, które przywiozła do nas dh. Katarzyna Lipska działająca w Grodziskim środowisku harcerskim. Podczas spotkania harcerze i zuchy zaprezentowali historię polskich kolęd i pastorałek. Na zakończenie spotkania do wspólnego śpiewu kolęd zachęcił wszystkich zespół wokalny Jarzębina. Miłą niespodzianką okazał się film przygotowany przez Pana Tomasza Tomaszewicza z okazji 20 lecia istnienia 19 DH „BUKI”. Był to też doskonały moment aby podziękować za wieloletnią współpracę przechodzącej na emeryturę kierownik Klubu Osiedlowego Pani Elżbiety Kaffler. Po części oficjalnej przyszedł czas na życzenia i opłatek. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem dla wszystkich przybyłych blisko 100 osób.

 

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design