Czym jest wolontariat?

Data publikacji: 19.03.2021

[12 DSH Horyzont]
Czuwaj! Marzec to dla nas miesiąc wolontariatu. Na ostatnich dwóch zbiorkach dużo o nim mówiliśmy. W zeszłym tygodniu spotkaliśmy się w naszej harcówce i rozmawialiśmy o tym czym jest wolontariat i jakie mamy z nim doświadczenia oraz jaką służbę można podjąć w okolicy.
Dzisiaj spotkaliśmy się online. Naszym gościem była Aleksandra Brzoska-uczennica Liceum Sióstr Urszulanek w Pniewach, która od najmłodszych lat angażuje się w działania wolontariackie. Opowiedziała nam o swoim doświadczeniu i o projektach w których brała udział. Bardzo zainspirowała nas i zmotywowała do dalszych działań.

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design