Dzień Edukacji Narodowej

Data publikacji: 14.10.2021

Nauczyciel, który potrafi twórczo myśleć i przekazywać wiedzę jest osobą, której wkład w rozwój młodego człowieka będzie widoczny do końca życia. Każdego dnia tysiące nauczycieli stają przed trudnym zadaniem kształtowania charakterów i umiejętności osób, które są przyszłością naszego kraju.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy życzyć wszystkim nauczycielom, wykładowcom, pedagogom, wychowawcom i instruktorom harcerskim pięknej, inspirującej innych pracy, wielu osiągnięć na polu zawodowym i osobistym; mnóstwa wzruszeń i radości, jakie daje kształtowanie młodych ludzi, wrażliwości na ich potrzeby i ogromu satysfakcji z pełnionej każdego dnia służby.

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design