Dzień Wszystkich Świętych

Data publikacji: 01.11.2018

Już od wczoraj prężnie działamy by należycie przeżyć dzień Wszystkich Świętych.

W środę spotkaliśmy się na cmentarzu, aby sprawdzić czy znajdują się na nim groby, których nikt nie odwiedza. Postanowiliśmy uporządkować te pomniki, które były zaniedbane i zapalić znicz na znak pamięci.

 

Wieczorem wzięliśmy udział w pochodzie Wszystkich Świętych, gdzie niosąc pochodnie rozświetlaliśmy drogę wszystkim uczestnikom marszu.

 

Dziś od samego rana spotkać nas można przy głównej bramie cmentarza. Prowadzimy tam już po raz kolejny Harcerską Akcję Znicz. To jednak nie wszystkie nasze działania, ponieważ kwestowaliśmy również zbierając pieniądze na nagłośnienie cmentarza.

 

Podczas Mszy Świętej odprawionej w intencji Powstańców Wielkopolskich czwórka naszych harcerzy zaciągnęła wartę przy ołtarzu z flagą powstańczą.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design