FORMOZE CHALLENGE 2016

Data publikacji: 28.07.2016

Dwójka naszych harcerzy wybrała się do Obornik Wielkopolskich, aby pomóc przy FORMOZE CHALLENGE 2016. Nasza mała delegacja oprócz niedzielnego wolontariatu pomagała również w sobotę w organizacji.

Zadaniem ich było spakowanie, a następnie wydanie pakietów startowych. W niedzielę oprócz wydawania pakietów zajmowaliśmy się również depozytem. Poza bardzo aktywną pomocą przy biegu naszych harcerzy spotkało wiele miłych niespodzianek podczas pobytu. Już w piątek kiedy przybyli do hufca brali udział w zbiórce 43 Żeńskiej Drużyny Harcerskiej „LEŚNE WILCZYCE”.

Kalambury z kochanymi harcerkami na długo zostaną w ich pamięci. Oprócz tego Wiktor i Kasia wiedzą już gdzie w Obornikach są najlepsze lody i pizza. Warto dodać że był to jeden z pierwszych wyjazdów gdzie nasi harcerze pojechali sami z własnej inicjatywy i byli zdani na siebie. Wyjazd ten pokazał nam że nasi harcerze są bardzo samodzielni.

Na końcu w imieniu Kasi i Wiktora ale także jako nasza drużyna chcielibyśmy podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna z hufca ZHP Oborniki za tak życzliwe przyjęcie i pomoc w każdej sytuacji. Dziękujemy wszystkim, za poświęcony czas, za każdą minutę, za każdy uśmiech, mile słowo, wspaniałą współpracę i atmosferę . Jesteście wspaniali! Ten wyjazd był bardzo ciekawym doświadczeniem i zostanie na długo w naszych pamięciach.
To jednak nie koniec naszej wolontariackiej służby. Prawie w tym samym czasie część naszej drużyny zaangażowała się w pomoc przy organizacji i przeprowadzeniu rodzinnego festynu w Bukowcu. Oprócz wielu zabaw, które zaproponowane przez nas zrodziły niejeden uśmiech na twarzach najmłodszych to również i nam przyniosło wiele radości, że po raz kolejny mogliśmy poczuć się potrzebni. Nasz drużynowy z racji, że uwielbia dużo mówić podczas festynu wcielił się w rolę konferansjera.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji oraz Radzie Rodziców za zaproszenie oraz możliwość reprezentowania Związku Harcerstwa Polskiego podczas pikniku tym samym przekazując wartości jakie wypływają z harcerskiego stylu życia.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć na facebooku:

 

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design