Harcerski Start w Buku

Data publikacji: 30.09.2021

[4 GZ Leśne Duchy, 19 DH Buki, 12 DSH Horyzont]
W niedzielę, 26 września na zaproszenie komendanta Ośrodek ZHP Buk phm. Dariusza Sokołowskiego wzięliśmy udział w Harcerskim Starcie w Buku. Podczas spotkania uczestniczyliśmy w grze terenowej, dzięki której mogliśmy poznać miasto Buk oraz udoskonalić harcerskie techniki. Był to też doskonały czas, aby zintegrować się z innymi środowiskami z naszego hufca. Imprezą towarzyszącą podczas harcerskiego startu były II Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Ośrodka ZHP Buk. Wśród nagrodzonych znaleźli się także nasi harcerze:
Oskar Kaczor – I miejsce w kategorii zuchowej chłopców,
Gabrysia Rozum – II miejsce w kategorii zuchowej dziewczyn,
Jakub Kaczmarek – I miejsce w kategorii harcerzy,
Paweł Sadowski – 3 miejsce w kategorii harcerzy.
Spotkanie zakończyło się wspólnym uroczystym apelem na którym każda jednostka harcerska otrzymała pamiątkową statuetkę. W ramach podziękowań i zapewnienia współpracy oraz integracji międzyśrodowiskowej, przekazaliśmy na ręce komendanta Ośrodka symboliczny podarunek. Już za tydzień to w Nowym Tomyślu gościć będziemy harcerzy z Buku.

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design