Wspólnie z OSP

Data publikacji: 02.07.2018

W minioną sobotę mieliśmy przyjemność współtworzyć XIX Wielkopolski Rajd Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Ochotniczej Straży Pożarnej.

 

Z wyznaczoną przez gospodarzy trasą postanowiło zmierzyć się 16 drużyn z całej Wielkopolski, podczas marszu czekało na nich 7 zadań sprawnościowych lub wymagających od uczestników wiedzy ogólnej z dziedzin takich jak: pierwsza pomoc, przyroda czy historia.

 

Natomiast my, zapewniliśmy zaplecze administracyjne, poprzez organizację startu oraz mety dla blisko 160 uczestników. Byliśmy również odpowiedzialni za kwestie promocyjne Rajdu, w ramach czego powstało kilkadziesiąt zdjęć oraz krótkich zajawek filmowych. Zwycięskim drużynom gratulujemy i do zobaczenia za rok!

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design