12 DSH „HORYZONT”

Jesteśmy Drużyną Starszoharcerską
Jeżeli chcesz razem z nami wyruszyć na szlak, przeżyć harcerską przygodę, poznać niesamowitych ludzi, to jest to miejsce właśnie dla CIEBIE!

Spotykamy się w każdy piątek o godz. 16:00 w naszej harcówce, która mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, zapoznaj się z zakładką Dla rekrutów

Aktualności

Święto Narodowe Trzeciego Maja

3 maja w całym kraju ale także na świecie odbywały się uroczystości upamiętniające przyjęcie w 1791 polskiej Konstytucji. Pierwszej w Europie i drugiej na świecie po Stanach Zjednoczonych.

Święto Flagi

Nowy Tomyśl biało-czerwony. Pod takim hasłem na Placu Niepodległości odbył się dzisiaj happening z okazji Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Droga Krzyżowa w Jastrzębsku Starym

We wtorek, 12 kwietnia, ulicami Jastrzębska Starego przeszli mieszkańcy uczestnicząc w Drodze Krzyżowej.

Społęczność pionierek zwiększa się!

Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnych zdobytych stopniach harcerskich! Rozkazem L.4 / 2022 z dnia 8 kwietnia 2022 r., Druhna Wiktoria zamknęła z wynikiem pozytywnym próbę na stopień pionierki!

Podsumowanie kwartału

[12 DSH Horyzont] Czym są wartości i dlaczego są tak ważne w naszym życiu? O tym właśnie rozmawialiśmy na ostatniej zbiórce. Teraz wiemy już czym są wyzwania i jak je realizować.

Poznajmy znaki służby

Na wczorajszej zbiórce wędrowników, poznaliśmy wszystkie zagadnienia związane z znakami służby, a także zdecydowaliśmy się wybrać służbę kulturze, którą będziemy realizować w ciągu najbliższych miesięcy.

Zobacz archiwum

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design