19 Drużyna Harcerska „BUKI” im. A. Kamińskiego

Jeżeli chcesz razem z nami wyruszyć na szlak, przeżyć harcerską przygodę, poznać niesamowitych ludzi, to jest to miejsce właśnie dla CIEBIE!

Spotykamy się w każdy piątek o godz. 16:00 w naszej harcówce, która mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu.

Jeżeli chcesz przyjść na naszą zbiórkę, koniecznie zabierz ze sobą zgodę rodzica, którą możesz pobrać z zakładki informacje oraz 30 zł jako składkę członkowską.

Dołącz do nas!

Aktualności

Zjazd Hufca Nowy Tomyśl

We wtorek, 27 września w Powiatowym Centrum Wspierania organizacji Pozarządowych w Nowym Tomyślu odbył się Zjazd Nadzwyczajny Hufca ZHP Nowy Tomyśl.

Harcerski Start w Buku

W niedzielę, 25 września na zaproszenie komendanta Ośrodka ZHP Buk phm. Dariusza Sokołowskiego wzięliśmy udział w Harcerskim Starcie w Buku.

Święto Pieczonego Ziemniaka

Na piątkowej zbiórce harcerze oraz zuchy spotkały się na grze terenowej podczas której poznali historię ziemniaka. Było to już drugie święto ziemniaka organizowane w naszym środowisku.

83 rocznica wybuchu II Wojny Światowej

Wczoraj obchodziliśmy 83 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Pomimo lat, które minęły od jej zakończenia pamięć o tym wydarzeniu jest wciąż żywa.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało to forma uczczenia Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Zakończyliśmy rok harcerski

Czuwaj! W ciągu ostatnich trzech dni wszystkie jednostki harcerskie z Nowego Tomyśla brały udział w biwaku kończącym rok harcerski.

Zobacz archiwum

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design