I Jesienny Rajd Harcerski „Na Szlaku”

Data publikacji: 30.09.2014

DSC06793I Jesienny Rajd Harcerski już za Nami. Trasę pełną niespodzianek przebyło 18 patroli, czyli ponad 80 osób. Szczególnie gratulujemy naszym najmłodszym uczestnikom, którzy przeszli tyle kilometrów na swoich małych nóżkach. Myślę, że wspaniale została wykorzystana szansa poznania smaku harcerstwa i nikt nie miał czasu na nudę. 
Każdy mógł poczuć się jak strażak, zmagając sie hydronetką, przejść przez most tybetański oraz zrobić sobie harcerskie zdjęcie. Wyjątkowo dopisały nam humory, jak i pogoda. Nie musieliśmy zmagać się z huraganami, deszczem meteorytów ani nawet z opadami śniegu. Czekały na nas też inne atrakcje takie jak tańce integracyjne, msza polowa, zabawa w wiosce harcerskiej, samodzielne robienie zwierzaków z balonów i wiele innych. Mamy nadzieje, że każdy siedząc w szkolnych ławkach lub za firmowym biurkiem z nutką żalu w sercu będzie wspominał ten dzień, że nie trwa wiecznie. Nie zostaje nam teraz nic innego jak tylko czekać, aż kolejny raz spotkamy się na rajdowym szlaku. Tych, którzy nie chcą czekać tak długo zapraszamy w nasze szeregi gdzie umilimy sobie czas oczekiwania zbiórkami, biwakami i obozami. Zapraszamy do fotorelacji oraz podzielenia się wrażeniami w komentarzach.

Serdecznie chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację tego rajdu:
Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Nowym Tomyślu za wzorowe prowadzenie biura zapisów
Osiedlowej telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu za wyemitowanie plakatu promującego nasz rajd.
Księdzu Proboszczowi Parafii Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy- Andrzejowi Grabańskiemu za odprawienie Harcerskiej Mszy Polowej.
Dominikowi Handzewniakowi za nauczenie harcerzy technik linowych oraz wypożyczenie sprzętu na potrzeby rajdu.
Beacie Kazimierowskiej za pomoc w prowadzeniu śpiewu podczas mszy.
Wszystkim rodzicom, którzy pomogli nam w stworzeniu Harc-Kawiarenki.
Sołectwu wsi Przyłęk za użyczenie wigwamu.

Zapraszamy do galerii na naszej stronie na facebooku:

www.facebook.com/media/set/?set=a.381058345385976.1073741846.113280585497088&type=1

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design