III miejsce na Rajdzie Grunwaldzkim

Data publikacji: 04.08.2015

Kiedy wstajesz wcześnie rano tylko po to, aby ruszyć tam gdzie czekają na Ciebie zwariowani ludzie i niesamowite przygody nic nie może Ci przeszkodzić w takiej podróży. I tak też było z nami! Z BUKAMI!

Ani deszcz, ani ciężar plecaka, ani wiele kilometrów nie było w stanie zepsuć nam tak ogromnego szczęścia. Wybraliśmy się na ‪#‎RG15‬, gdzie podczas wędrówki ósmą trasą odkrywaliśmy tajemnicę, którą kryła Biblia Guttenberga, poznaliśmy Koprenika, kapłanów, biskupów, cudowne wieśniaczki i przede wszystkim naszego kochanego A L B E R T A dzięki, któremu dotarliśmy do skarbu! NIE! Choć wielu tych ludzi zostało w dalekiej przeszłości, a w realnym świecie nasz niewidzialny wehikuł czasu nie daje nam możliwości powrotu to już zawsze zostaniecie w naszych sercach. NIE! Ha, pozdrawiamy wszystkich i bardzo się cieszymy że mogliśmy was poznać. TAK! Nie tylko organizatorzy – którzy włożyli wiele pracy w to, aby trasa i punkty dostarczyły nam wielu wrażeń – włączyli się do budowania wspaniałej atmosfery i więzi, które powstały, ale również każdy kto znosił nasze CZĘSTO dość dziwne zachowania i szalone pomysły. Rajd Grunwaldzki był dla nas naprawdę niesamowitym doświadczeniem i z żalem pakujemy do naszej walizki wspólne wspomnienia. Melodia piosenek i wasz wspaniały śpiew będzie towarzyszył nam już chyba przy każdej wyprawie. Pamiętajcie SIŁA, MASA, MOC, KIEŁBASA TAK SIĘ BAWI ‪#‎VIII_TRASA‬ ! Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok na Rajdzie Odkrywców. Nie będziemy opowiadać o tym co nas spotkało na szlaku, bo słowa są zbyt błahe by to opisać. Taką przygodę trzeba przeżyć i jesteśmy w 100% przekonani, że było warto. Ci którzy nie mieli możliwości spędzenia tego czasu z nami mogą spojrzeć na nasze zdjęcia na których zatrzymaliśmy te cudowne chwile. Zapraszamy do oglądania, a my pakujemy się na obóz ‪#‎harcerskielato‬‪#‎harcerze‬

Zapraszamy do naszej galerii na Facebooku:

https://www.facebook.com/zhpnowytomysl/posts/508343982657411

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design