Koniec roku zuchowego

Data publikacji: 07.07.2016

10 miesięcy minęło jak z bicza strzelił. Wspólne wycieczki, zbiórki, biwaki, przygody i zabawa dobiegły końca i wszystkie Zuchy już niedługo wyjadą na zasłużone wakacje.

Zapowiada się super lato, które na pewno będzie obfitować w ciekawe przygody…

Za nami cały rok fantastycznej zabawy. Zbiórki poświęcone były poznawaniu i przypominaniu punktów Prawa zuchowego, wprowadzaliśmy i rozbudowaliśmy swoją obrzędowość, uczyliśmy się zuchowych pląsów i piosenek, byliśmy też zajęci zdobywaniem sprawności zuchowych – Majsterklepka, Artysta, Dama, Dżentelmen, Rowerzysta, Fryzjer, Śnieżnobiały Uśmiech czy Poliglota. Byliśmy po raz pierwszy ale nie ostatni na Zlocie Zuchów Wielkopolski.

Gratulujemy również zwycięzcom w konkursie ZuchPuszkin – I miejsce dh Zosia, II miejsce dh Tymek, III miejsce dh Patryk 🙂

Do zobaczenia po wakacjach!

Zapraszamy do naszej galerii na facebooku:

Galeria zdjęć

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design