Królestwo króla Jana – czyli biwak zuchowy

Data publikacji: 24.04.2019

Król Jan zaprosił zuchy do swego Królestwa, by w dniach 5-7.04.2019 spędziły w nim czas na zdobywaniu niesamowitych wspomnień.

 

Podczas kwietniowego biwaku stały się rycerzami, księżniczkami, książętami czy nawet psami królewskimi. Leśne Duchy zasiadały do uczt królewskich, dostawały listy od Króla Jana, a nawet brały udział w turnieju rycerskim. Nie zabrakło także poznawania przepięknych terenów królestwa na wielu grach terenowych oraz korzystania z ciepłej pogody i gry w siatkówkę balonową. Zuchy wykazały się odwagą, gdy wybrały się w nocną podróż podczas, której odnalazły tajemniczą skrzynię. Okazało się, że w jej środku kryły się zasłużone sprawności oraz barwy gromady dla jednej z zuchenek. Ten czas z pewnością na długo pozostanie w pamięci zuchów.

 

Zapraszamy do galerii:

 

 

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design