Leśne Duchy przygotowują się do wakacji

Data publikacji: 25.05.2019

Zuchy z 4 Gromady Zuchowej ‚Leśne Duchy’ 24 maja, podczas piątkowej zbiórki rozpoczęły przygotowania do wakacji.

Wchodząc do zuchówki zobaczyły ogromny bałagan, a wśród porozrzucanych rzeczy znalazły list, z którego dowiedziały się jakie wyzwania na nich czekały. Na początku musieli wybrać te rzeczy, które zabrałyby ze sobą na obóz. Po dokonaniu wyborów Leśne Duchy pomaszerowały na dwór by rozbić obóz, poznać rodzaje ognisk oraz inne obozowe tajemnice. Kiedy wszystko było gotowe zuchy usiadły we wspólnym kręgu, by porozmawiać o obozie. Na zakończenie naszych harców trzy zuchenki otrzymały sprawności, które będą dumnie nosić na mundurze. 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design