Letnie Podchody Osiedlowe

Data publikacji: 28.07.2016

Czy potrzebna jest akcja naborowa aktywnie włączając środowisko lokalne do wspólnej harcerskiej zabawy? Oczywiście, że nie. 

Z taką formą harcerskiej zabawy mieszkańcy Nowotomyskich Osiedli mogą się spotkać raz na kwartał uczestnicząc całymi rodzinami w osiedlowych podchodach.

20 lipca spotkaliśmy się na Letnich Podchodach Osiedlowych. Tradycyjne strzałki malowane kredą, zadania na których wykazać trzeba było się zręcznością doprowadziły wszystkie patrole na osiedlową górkę gdzie przy ognisku z kiełbaskami, przy harcerskich piosenkach wspólnie się bawiliśmy oraz wręczyliśmy każdemu dyplomy za chęć udziału w kolejnych zabawach jakie proponujemy lokalnej społeczności.
Serdecznie dziękujemy Klubowi Osiedlowemu Spółdzielni Mieszkaniowej za współorganizowanie tej małej ale dostarczającej wiele radości imprezie.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design