MAŁY PROCENT – WIELKA SPRAWA

Data publikacji: 04.03.2015

Na harcerski styl życia składa się uznanie prymatu wartości duchowych nad materialnymi, postawa osobistego zaangażowania w służbę drugiemu człowiekowi, braterskie wyciągnięcie ręki do drugiego człowieka, poczucie, że jego potrzeby są ważniejsze od moich.

Jak każdego roku harcerze z całej Polski angażują się w akcje pozyskania 1 % na rzecz naszej organizacji. W tym roku chcielibyśmy namówić państwa na przekazanie tego małego procentu na cel bardziej szczytny. Jesteśmy drużyną, której potrzeba bardzo wiele ale nie tak wiele jak pewnemu dziecku, które od pierwszych dni walczy o każdy kolejny dzień swojego życia.

Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat… czyjś świat…

Ulotkę ze szczegółami pobrać można z linku podanego poniżej.

http://zhp.nowytomysl.pl/?page_id=80

 

 

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design