Murale Niepodległości – podsumowanie

Data publikacji: 27.08.2019

Wczoraj zuchy, HM oraz HS spotkali się na wspólnym ogniobraniu podsumowującym ogólnopolską akcje Murale Polskiej Niepodległości.

 

Spotkanie odbyło się na Placu Niepodległościowych, gdzie poza patriotycznymi i harcerskimi pieśniami można było wykonać patriotyczne wianki oraz skosztować harcerską grochówkę. Wieczornica odbyła się dzięki współpracy z Nowotomyskim Ośrodkiem Kultury, Urzędem Miejskim w Nowym Tomyślu oraz Narodowym Centrum Kultury. Serdecznie dziękujemy Dyrektor Nowotomyskiego Ośrodka Kultury za zaproszenie do współpracy.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na Facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design