My się nigdy nie nudzimy ;)

Data publikacji: 05.10.2015

Za nami kolejna pełna wrażeń zbiórka, pogoda bardzo nas rozpieszcza, dlatego harcerze z zastępu „BUSOLA” postanowili wyjść na dwór i cieszyć się słoneczkiem. Usiedli na polance w pobliżu gimnazjum i świetnie się bawili.

Niedawno do zastępu przeszły nowe biszkopty, dlatego bardzo chcieliśmy się bliżej poznać. Poprzez świetną zabawę dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o nas samych. Dowiedzieliśmy się też jak dobrze znają nas inni z naszego zastępu. Opowiedzieliśmy sobie o naszych harcerskich i zuchowych wspomnieniach, staraliśmy w naszych głowach i sercach odnaleźć te wszystkie momenty, wrócić do nich na chwilę i nie pozwolić im odejść w niepamięć. Jak na każdej zbiórce był czas na zabawę, śmiech i radość. Na naszej zbiórce nie zabrakło również śpiewu. Wykończeni udaliśmy się do gimnazjum, aby pożegnać się ze starszymi harcerzami oraz żeby wspólnie zakończyć naszą zbiórkę iskierką.

Zapraszamy do naszej galerii na Facebooku:

https://www.facebook.com/zhpnowytomysl/posts/537627819729027

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design