Na szlaku

Na szlaku

Harcerski Rajd „Na Szlaku” to cykliczna impreza organizowana przez naszą Drużynę już od 2014 roku. Rajd co roku organizujemy na przełomie września i października w okolicach Światowego Dnia Turystyki Pieszej.

W dzisiejszych czasach poprzez ciągłe zabieganie coraz trudniej znaleźć czas dla swoich najbliższych, a nawet mając czas wolny zazwyczaj każdy w domu „pochłonięty” jest swoimi sprawami, dlatego nasz Rajd jest odpowiedzią na potrzebę aktywnego spędzania czasu w gronie rodzinnym oraz koleżeńskim.

W naszym Rajdzie, tak samo jak na szlaku, nie ma ograniczeń wiekowych i spotkać tutaj można osoby w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania turystyki pieszej, a od 2016 roku również rowerowej.

Uczestnicy mają zazwyczaj do przejścia ok 10 kilometrów (rowerzyści ok 20), posługując się mapą topograficzną z zaznaczonymi na niej punktami kontrolnymi. Trasy Rajdu przebiegają zawsze przez malownicze okolice Nowego Tomyśla.

Na mecie Rajdu, zawsze czeka na uczestników moc dodatkowych atrakcji od harcerskiej grochówki rozpoczynając, poprzez dmuchańce, gry i zabawy sprawnościowe, strzelnice, występy artystyczne, kończąc na harcerskiej mszy polowej.

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design