Na wiosennym korowodzie

Data publikacji: 31.03.2017

31 marca o godz.17.00 Klub Osiedlowy, I Akademicka Szkoła Podstawowa nasi Harcerze jak i zuchy a także mieszkańcy zarezerwowali sobie czas, na udział w kolorowym, śpiewającym i bardzo głośnym Rodzinnym Osiedlowym Wiosennym Korowodzie.

Przy znanych piosenkach o wiośnie, niekończący się korowód przeszedł osiedlowymi alejkami, aby na koniec dotrzeć pod osiedlową górkę, gdzie spalone zostały cztery marzanny. Dzieci na dobre pożegnały zimę ciesząc się pięknym piątkowym ciepłym popołudniem. Relacja w kolejnym wydaniu magazynu „W Obiektywie:”, w dniu 6 kwietnia br.
Serdecznie dziękujemy Klubowi Osiedlowemu jak i I Akademicka Szkoła Podstawowa w Nowym Tomyślu za podjęcie kolejnej wspólnej inicjatywy lokalnej.

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design