Nasze harcerki zostały wędrownikami

Data publikacji: 10.04.2021

[12 DSH Horyzont]
Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnych osiągnięciach naszych harcerek! 
Któż z nas choć raz nie doznał uczucia ciekawości? Czy pamiętacie, jak pociągała was tajemniczość nieznanych i nieodkrytych miejsc, tych za ścianą najbliższego lasu, niedalekiego czy też dalszego wzniesienia, za linią horyzontu?
Rozkazem drużynowego nr L.9/2021 z dnia 10 kwietnia 2021 roku, druhnom: Kamila, Klaudia oraz Agnieszka, z wynikiem pozytywnym zostały zamknięte próby na naramiennik wędrowniczy.
Wędrownicy to najstarsza grupa wiekowa w ZHP, a charakterystyczną formą aktywności wędrowników jest praca nad sobą, czyli ciągłe doskonalenie się, szukanie miejsca w społeczeństwie oraz służba. W tej grupie wiekowej wchodzimy już powoli w dorosłe życie.
Wierzymy że będzie to dla Kamili, Klaudii oraz Agnieszki kolejna niezwykła przygoda.

 

 

 

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design