Nowe wyzwania

Data publikacji: 05.03.2017

Bardzo miło jest nam poinformować że trójka naszych harcerzy zostało przyjętych w poczet członków nadzwyczajnych Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych.

W czwartek, 23 lutego 2017 roku, w Nowotomyskim Ośrodku Kultury podczas zebrania organizacyjnego nowotomyskiego koła Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych trzech naszych harcerzy: dh. Helena Staśkiewicz, dh Jakub Kaczmarek oraz dh Krystian Dybek zostało przyjętych w poczet członków nadzwyczajnych związku.
W społecznej i służebnej roli ZHP jest to dla nas ogromnym wyróżnieniem, kiedy jako młodzi ludzie możemy stawiać sobie nowe wyzwanie, czynnie wywiązywać się ze słów przyrzeczenia harcerskiego i zyskiwać życzliwość drugiego człowieka.

Ponadto w ubiegłym tygodniu ukazało się kolejne wydanie Przeglądu Nowotomyskiego w którym można znaleźć ciekawy i obszerny artykuł o naszej drużynie. Przegląd można nabyć w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej do czego gorąco zachęcamy.

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design