Origami na zbiórce zuchowej

Data publikacji: 24.03.2018

Origami na zbiórce zuchowej! Podczas jednej z ostatnich zbiórek nasze zuchy uczyły się cierpliwości, której im na pewno bardzo brakuje.

 

Powstawały najróżniejsze wieże z klocków, które nie zawsze „słuchały” zuchy i w najmniej oczekiwanym momencie ulegały prawom grawitacji Uczyliśmy się również Origami Jest to dobrze rozpowszechniona sztuka składania papieru. Okazała się bardzo trudna nie tylko dla zuchów, ale i drużynowej. Lecz dała nam bardzo dużo satysfakcji. Bez wątpienia uczy staranności i bycia cierpliwym.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

 

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design