Ostatnia zbiórka przed feriami

Data publikacji: 13.01.2019

Ostatnia zbiórka przed feriami zimowymi była doskonałym czasem na to aby poprzez zabawę przyswoić wiedzę o naszej organizacji.

 

Harcerze młodsi poznali prawo harcerskie, które jest podstawą wartości jakimi powinien kierować się każdy harcerz. Harcerze pracując w zastępach zastanowili się nad punktami prawa, które według nich są najważniejsze oraz stworzyli portrety idealnego harcerza.

 

Harcerze starsi przypomnieli sobie czym jest krzyż harcerski, lilijka, skąd wzięło się harcerstwo oraz jak zbudowana jest nasza organizacja. Każdy zastęp przygotował się do atrakcyjnego przedstawienia wylosowanych zagadnień a na zakończenie w celu podsumowania zbiórki harcerze wzięli udział w teleturnieju w którym mogli wykazać się zdobytą wiedzą podczas zbiórki.

 

Zuchy natomiast stworzyli własny system aktywności i podzielili się na szóstki. Każdy zuch przygotował swój słoik w którym zdobywać będzie punkty swojej aktywności. Oczywiście nie mogło również zabraknąć wspólnych śpiewów oraz pląsów.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

 

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design