Pierwsze kroki w łucznictwie

Data publikacji: 16.06.2021

[12 DSH HORYZONT]
W ostatnią sobotę wyruszyliśmy w poszukiwaniu przygód. Spotkaliśmy się na dworcu w Nowym Tomyślu skąd pociągiem pojechaliśmy do Porażyna, a dalej poszliśmy leśną drogą do Bukowca.
Tam w ramach cyklu zbiórek ciekawe zawody, ciekawi ludzie odwiedziliśmy LKS Korona Bukowiec, a dokładniej sekcję łuczniczą działającą w tym klubie. Nasza przyboczna – druhna Klaudia opowiedziała nam trochę więcej o łucznictwie i pokazała profesjonalny sprzęt łuczniczy, a instruktorka łucznictwa-pani Renata Parniewicz opowiedziała nam historię klubu. Później wzięliśmy sprzęt i próbowaliśmy strzelania z łuku.

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design