Rodzinny piknik w Przyłęku

Data publikacji: 30.07.2017

W sobotę, 22 lipca wspieraliśmy rodzinny piknik organizowany przez Sołectwo wsi Przyłęk, który odbył się na terenie przyległym do wigwamu w Przyłęku.


Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy gry i zabawy, w których każdy mógł wziąć udział podczas trwania całego pikniku. Na terenie naszej „małej wioski harcerskiej” można było założyć prawdziwe maski przeciwgazowe, hełmy oraz pałatki, a następnie przejść w takim przebraniu przygotowany przez nas tor przeszkód, co jak się okazało nie było łatwym zadaniem.

 
Nie zabrakło również gry saper, która zainteresowała również starszych uczestników zabawy. Ponadto dużym zainteresowaniem cieszyła się również konkurencja przejścia na szczudłach określonego odcinka.

 
Serdecznie dziękujemy Sołectwu Przyłęk oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację za tak miłe przyjęcie i możliwość zaprezentowania się podczas Pikniku.

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design