Plenerowa gra majowa

Data publikacji: 05.05.2020

W dobie koronawirusa, już od miesiąca nie spotykamy się ze sobą na zbiórkach, wspólnych grach terenowych, biwakach czy rajdach.

Chcąc choć w niewielkim stopniu powrócić na harcerski szlak w weekend majowy zorganizowaliśmy grę terenową po Parku Feliksa dla naszych harcerzy i zuchów. Oczywiście nie spotkaliśmy się o jednej porze. Harcerze z całymi rodzinami udając się na majowy spacer mogli realizować różne zadania przeznaczone do poszczególnych pionów metodycznych. Jak widać zabawa się podobała, a my cieszymy się, że mogliśmy mimo że osobno, wyruszyć na harcerski szlak.

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design