Podziękowaliśmy za wspieranie naszych inicjatyw

Data publikacji: 23.02.2021

Wczoraj z okazji Dnia Myśli Braterskiej harcerze i zuchy z 4 GZ Leśne Duchy, 19 DH Buki oraz 12 DSH Horyzont odwiedzili lokalne instytucje kultury, firmy oraz osoby aby podziękować im za wspieranie naszych inicjatyw. Dzięki wsparciu jakie harcerze z Nowego Tomyśla otrzymują od lokalnych władz czy przedsiębiorców możliwe było w ostatnim czasie m. in. przeprowadzenie gruntownego remontu w harcówce, poprawienie wizerunku zewnętrznego, a także realizowanie działań statutowych na naprawdę wysokim poziomie. Bardzo cieszy nas fakt, że z roku na rok nasze jednostki zyskują coraz szersze grono sympatyków. Jest to dla nas wyraźny znak, że nasza służba na rzecz drugiego człowieka oraz wychowania młodego pokolenia wzbudza zaufanie wśród lokalnej społeczności.
Nieodłącznym elementem świętowania Dnia Myśli Braterskiej dla wielu gromad i drużyn jest wysyłanie listów z pozdrowieniami do innych harcerzy. Wymienianie się swoimi wspomnieniami, zdjęciami czy pamiątkami z różnych wyjazdów to świetny sposób na poznanie różnorodności naszego związku i zaczerpnięcie inspiracji do działania. W ostatnim czasie harcerze z 19 DH BUKI przygotowali 10 odręcznie napisanych listów, które wraz z upominkami i kartkami zostały wczoraj wysłane do jednostek harcerskich. Najdalej list powędruje do Szkocji.

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design