Pola Lednickie

Data publikacji: 08.06.2017

Jak najlepiej spędzić czerwcowy upalny weekend? Leżąc na plaży słuchając szumu drzew? Może wśród bliskich rozmawiając o tym co nas trapi?

A może przeżyć przygodę, poznać nowych ludzi? A gdyby tak rozłożyć namiot i spędzić w nim noc? A najlepiej zrobić to wszystko za jednym razem, bo harcerz przecież uwielbia nowe wyzwania. Naszym przepisem na idealny weekend jest służba, ta której przyświeca jeden cel: IDZ I KOCHAJ, dlatego też już po raz kolejny wybraliśmy się na Pola Lednickie, aby dać z siebie wszystko i pomóc w tworzeniu tego pięknego wydarzenia.

Jak co roku nasza drużyna pełniła służbę liturgiczno – reprezentacyjną. Pełniliśmy warty honorowe patrząc dumnie na wszystkich zebranych pod Rybą. Można było spotkać nas podczas procesji, które odbywały się na drodze tysiąclecia, co idealnie obrazują zdjęcia.

Nie zabrakło nas również w szpalerze, gdzie dzielnie czekaliśmy, przybijając wam ‘piątki’, aż przechodząc przez bramę bezpiecznie wrócicie do swych domów. Coroczna służba jest dla nas okazją do pogłębienia więzi z drugim człowiekiem, szerzenia idei harcerskich poprzez bezinteresowną pomoc. Już dziś odliczamy dni do kolejnego spotkania Lednica 2000!

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

 

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design