Półkolonie w Borui Nowej

Data publikacji: 30.01.2020

Ostatnie trzy dni dwójka naszych harcerzy pomagała w prowadzeniu zajęć podczas eko ferii w Borui Nowej.

Było szycie plecaczków, robienie kukiełek, biżuterii, papierowych modeli oraz ekologicznych toreb na zakupy. Ponadto nie zabrakło zajęć o tym jak ważny jest recykling, które poprowadziły Panie z firmy elektro recykling oraz pięknie przedstawionej za pomocą kukiełek bajki o Królewnie Śnieżne dzięki Pani Hance Bilert. Największą frajdę przyniosły odwiedziny specjalnych gości, którymi okazały się alpaki. Dziękujemy Pani Sołtys Marzenie Matusiak za możliwość kontynuowania naszej współpracy oraz piękny prezent w postaci tablicy na markery, która na pewno przyda się podczas naszych zbiórek.

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design