Poznajemy świat zdalnie.

Data publikacji: 18.04.2021

Miesiąc kwiecień upływa nam pod hasłem „świat”. Póki co nasze zbiórki odbywają się w formie zdalnej, natomiast to nam nie przeszkadza aby poznawać inne kraje!

Każdy z zastępów przygotował dla nas prezentację na temat wybranego przez siebie kraju, uwzględniając atrakcje turystyczne, kulturę, tańce narodowe oraz inne ciekawostki. W ten sposób udało nam się „zwiedzić” aż 3 kraje!
Zastęp Wyszymory – Norwegia,
zastęp Wiatry Północy – Japonia
zastęp Szyszkowce – Brazylia
Be prepared! – właśnie takimi słowami pozdrawiają się skauci w języku angielskim.
Czy wiecie, że 23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Języka Angielskiego?
My dowiedzieliśmy się o tym na ostatniej zbiórce, a to za sprawą druhny Patrycji oraz druhny Sary, które przygotowały dla nas ciekawą zbiórkę online, na temat właśnie tego święta i języka.
Dodatkowo utworzyły one słownik polsko – angielski pojęć harcerskich oraz przedstawiły nam mundury harcerskie, właśnie w języku angielskim.
P.S. Oczywiście zdjęcia tylko poglądowe, niestety jeszcze drużynowo nie udało nam się odwiedzić tych krajów, ale kto wie co nam przyniesie przyszłość… 😉

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design