Praca w zastępach

Data publikacji: 07.03.2019

Na dzisiejszej zbiórce harcerze z 19 DH „BUKI” rozmawiali o tym jak prawidłowo pracować w zastępach. Na początku wypisali wspólnie cechy wzorowego zastępu oraz omówili je.

 

Zadaniem głównym harcerzy było przygotowanie spotkania zastępu przy łakociach. Harcerze podzielili się obowiązkami, zrobili zakupy w sklepie oraz przygotowali spotkanie. Podczas spotkania wspólnie z drużynowym oraz przyboczną omawiali pomysły zastępów na ich rozwój oraz zgłaszali swoje uwagi do pracy drużyny. Nie zabrakło czasu na wspólne śpiewy oraz kwiaty dla dh. Agnieszki i Ani z okazji przypadającego jutro dnia kobiet. O kwiaty, laurki oraz czekolady z własnej inicjatywy zadbali dh Tymoteusz oraz dh Adrian.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design