Przy harcerskich płomieniach

Data publikacji: 11.02.2018

Podczas piątkowej zbiórki spotkaliśmy przy blasku harcerskiego płomienia, aby móc wysłuchać wielu ciekawych historii. Był to dzień refleksji i zamyślenia.

 

Rozmyślaliśmy nad wartościami wynikającymi z wstąpienia i trwania na harcerskim szlaku. Ponadto pozwolił na ukazanie wszystkim, że wspólnymi siłami możemy zdziałać naprawdę wiele, ponieważ każdy z nas niesie ze sobą bagaż doświadczeń, każdy potrafi coś co może przekazać drugiej osobie. W taki właśnie sposób druhna Klaudia, druhna Ania i druhna Agnieszka nauczyły się gry na gitarze, a druh Krystian zaprezentował swą grę na ukulele.

 

Jest to dowód na to, iż idąc wspólnie drogą harcerskich ideałów możemy zajść naprawdę daleko.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

 

11

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design