Radość, Uśmiech, Niepodległość!

Data publikacji: 11.11.2019

11 listopada w całej Polsce obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Wielu z nas chcąc podkreślić swoją przynależność do ojczyzny wzięło udział w uroczystościach patriotycznych czy marszach niepodległościowych. Nowotomyskie środowisko harcerskie, wypełniając rotę przyrzeczenia harcerskiego również włączyło się w obchody Narodowego Święta Niepodległości.
Od południa zuchy z 4 GZ Leśne Duchy rozdawały w centrum miasta kotyliony oraz flagietki w barwach narodowych.

Całym środowiskiem harcerskim przeszliśmy do kościoła przy parafii pw. Najświętszej Marii Panny Nieustającej Pomocy, aby uczestniczyć w uroczystej mszy świętej odprawionej w intencji naszego kraju.

Następnie razem ze wszystkimi uczestnikami uroczystości przeszliśmy ulicami naszego miasta w radosnym marszu, aby na zakończenie uczestniczyć w uroczystości patriotycznej oddając hołd wszystkim tym, którzy oddali życie za wolność naszej ojczyzny.

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design