Rajd Odkrywców 2018

Data publikacji: 08.03.2018

W ubiegły weekend kilku naszych harcerzy pojechało do Warszawy, aby spotkać się z organizatorami największego harcerskiego rajdu.

 

Grupa harcerzy starszych i wędrowników trzeci raz współorganizuje to wydarzenie. Podczas trzydniowego pobytu w stolicy opracowywaliśmy przebieg imprezy, która odbędzie się w sierpniu, w malowniczych miejscach na Kaszubach i Pomorzu. Nie zabrakło też czasu na integracje oraz poznawanie ciekawych miejsc w stolicy.

 

Podczas spotkania nauczyliśmy się kaszubskich tańców oraz zapoznaliśmy z kulturą tego regionu. W sobotę spotkaliśmy się z Naczelniczką ZHP hm. Anną Nowosad z którą rozmawialiśmy o miejscu dzieci imigrantów w ZHP. Do domów wróciliśmy z głowami pełnymi pomysłów, które na pewno wykorzystamy w codziennej pracy w drużynie oraz na Rajdzie Odkrywców 2018.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

 

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design