Rok harcerski 2018/2019

Data publikacji: 19.09.2018

Za nami już pierwsze dwa tygodnie roku szkolnego, a to oznacza, że przed nami kolejny rok na harcerskim szlaku.

 

Od samego początku bierzemy się do roboty i nie leniuchujemy. Mimo, że to dopiero połowa września to już za sobą mamy wiele akcji. Harcerze starsi ciężko pracowali by powstała ich nowa harcówka, co prawda remont rozpoczęliśmy już przed wakacjami, ale podczas jednej z pierwszych zbiórek w nowym roku harcerskim zajęli się malowaniem skrzynek, które będą służyły im jako siedzenia. Efekty możecie zobaczyć na zdjęciach. Nie zabrakło nas również na polu służby podczas kolejnej edycji Przystanku Biblioteka.

 

Za nami także pierwsze w tym roku akcje charytatywne. Podczas Wrakday w Borui Kościelnej pomagaliśmy w zbiórce pieniędzy na rehabilitację Marka Kamysza. Jak widać szykuje się bardzo owocny rok harcerski.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design