Starostwo podziękowało nam za służbę

Data publikacji: 22.01.2021

Dzisiaj przedstawiciele drużyn harcerskich działających w Nowym Tomyślu zostali zaproszeni do Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu.

Podczas spotkania wicestarosta Marcin Brambor podziękował harcerzom za służbę na rzecz lokalnej społeczności i życzył im wszelkiej pomyślności, dużo optymizmu i pogody ducha oraz satysfakcji z podejmowanej działalności społecznej. W dowód uznania wicestarosta przekazał harcerzom 15 kurtek, które w znaczący sposób poprawią wygląd wizualny podczas uroczystości patriotycznych oraz różnych wydarzeń, w które angażują się harcerze. Obecnie w Nowym Tomyślu działa ponad 60 harcerzy i zuchów skupionych w 4 Gromadzie Zuchowej Leśne Duchy, 19 Drużynie Harcerskiej BUKI oraz 12 Drużynie Starszoharcerskiej Horyzont. Wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją harcerską przygodę zapraszamy do swoich szeregów. Szczegóły znaleźć można na stronie pod adresem http://zhp.nowytomysl.pl/nabor/.

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design