Święto flagi

Data publikacji: 02.05.2018

Dzisiaj czynnie wyrażając nasz szacunek do symbolu narodowego włączyliśmy się w obchody Święta Flagi Rzeczypospolitej.

To jedno z najmłodszych świąt państwowych – zostało ustanowione uchwałą Sejmu w 2004 roku, by propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych. W godzinach popołudniowych harcerze nowotomyskiego Hufca ZHP uczcili Święto Flagi Polskiej, rozdając mieszkańcom Nowego Tomyśla chorągiewki, wiatraczki oraz balony z barwami narodowymi. Akcja „Biało-czerwoni na Dzień Flagi” cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców miasta, którzy chętnie przyjmowali barwy narodowe od harcerzy oraz wyrażali swoje uznanie dla inicjatywy.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design