Szkoleniowe lato

Data publikacji: 26.08.2021

[12 DSH Horyzont]
Harcerskie Lato prawie dobiega końca, zatem czas na małe, szkoleniowe podsumowanie w Horyzoncie.
Druhna Alicja, która jest przyboczną w 4 Gromadzie Zuchowej „Leśne Duchy”, zamknęła z wynikiem pozytywnym swoją próbę na stopień Pionierki.
Druh Jakub zamknął z wynikiem pozytywnym próbę na stopień Harcerza Rzeczpospolitej. Ukończył kurs przewodnikowski „W Akademii Pana Kleksa” organizowany przez Hufiec ZHP Leszno oraz kurs drużynowych wędrowniczych „Rubin” organizowany przez ZHP Hufiec Poznań „Siódemka”
Druhna Klaudia oraz Ania, które pełnią u nas funkcję przybocznych, ukończyły kurs przewodnikowski oraz kurs drużynowych starszoharcerskich z elementami metodyki wędrowniczej „Próby Wodzów” organizowany przez ZHP Hufiec Radomsko
Wszystkim serdecznie gratulujemy i cieszymy się że mamy ich w naszym środowisku! Jesteśmy przekonani że w nowy rok harcerski, który już niebawem, wejdą z ogromną dawką wiedzy i świeżych pomysłów oraz będą motywacją dla innych do ciągłego rozwijania się!
Życzymy samych sukcesów na harcerskim szlaku!

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design