Szwędanie po Polanie

Data publikacji: 08.04.2019

W minioną sobotę wzięliśmy udział w Rajdzie pieszym „Szwędanie po Polanie” zorganizowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Sękowie.

Rajd był zaplanowany na około 5 kilometrów, nad piękne, dzikie jezioro w Sękowie, ukryte wśród drzew, o którym mało kto z nas wiedział że istnieje. Jednak, my postanowiliśmy przedłużyć sobie wędrówkę, o piesze przejście na miejsce startu z Nowego Tomyśla, a następnie powrót.

 

W trakcie spaceru, w którym udział wzięli mieszkańcy Sękowa oraz Sekcja Turystyki Rowerowej działająca przy Klubie Osiedlowym w Nowym Tomyślu mieliśmy okazję posłuchać przyrodnika Adama Rybarczyka, który w ciekawy sposób opowiadał o tutejszym regionie.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design