Teatr w Walizce

Data publikacji: 28.03.2019

Dawno nie informowaliśmy was, co słychać u 12 Drużyny Starszoharcerskiej, a to wszystko za sprawą intensywnych przygotowań do Teatru w Walizce.

 

Corocznie, Teatr w Walizce organizowany jest przez Komendę Hufca ZHP w Nowym Tomyślu, a w tym roku odbył się w dniach 27 i 28 marca.

 

Podczas imprezy mieliśmy podwójne zadanie, ponieważ w obydwa dni pomagaliśmy przy organizacji, tj. zajęliśmy się obsługą sekretariatu, przyjmowaniem grup, konferansjerką oraz wszystkim tym, aby impreza przebiegła dla wszystkich uczestników w jak najlepszej atmosferze.

 

W Teatrze w Walizce, pierwszego dnia udział wzięły grupy przedszkolne, natomiast w drugim dniu, na deskach Nowotomyski Ośrodek Kultury Nok, spotkały się grupy w kategoriach: przedszkole, dzieci młodsze, dzieci starsze oraz młodzież.

 

To właśnie w kategorii młodzież postanowiliśmy wystawić sztukę pod nazwą Mafia – w której to niebezpieczna grupa przestępcza Komar, siała postrach wśród mieszkańców niewielkiego miasteczka zwanego Śmieciuchowo. Niestety, po kilku dniach gdy wszystkim wydawało się już, że członkowie grupy Komar zostali złapani, okazało się że jeden z nich nadal pozostawał na wolności, co niestety nie skończyło się dobrze dla pozostałych mieszkańców… Dlatego właśnie nigdy nie słyszeliście i nie usłyszycie już o miasteczku zwanym Śmieciuchowo.

 

Inspiracją dla scenariusza była dla nas gra Mafia, a odpowiednią jej modyfikacją oraz przygotowaniem grupy do występu zajęły się dh. Klaudia oraz dh. Agnieszka.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design