W służbie społecznej

Data publikacji: 09.06.2018

Wczoraj razem z Radnymi Młodzieżowej Rady Powiatu Nowotomyskiego oraz starostą nowotomyskim Ireneuszem Kozeckim podjęliśmy inicjatywę przy nowotomyskim szpitalu.

 

Podczas zbiórki pomogliśmy przy upiększeniu miejsc zielonych wokół szpitala. Wysypywaliśmy świeżą korę oraz pozbyliśmy się chwastów. Zrobiliśmy kawał dobrej roboty, ale wiemy, że na tym nasza pomoc się nie skończy, bo już niedługo znów odwiedzimy to miejsce by społecznie wypełnić służebną rolę harcerstwa, tym samym w myśl twórcy scoutingu pozostawić świat lepszym niż go zastaliśmy.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design