W szkole programowania

Data publikacji: 08.03.2021

[12 DSH Horyzont]
Czuwaj! Jeśli zastanawiacie się co tym razem robiliśmy na piątkowej zbiórce już spieszymy z odpowiedzią!
Nasza piątkowa zbiórka była kolejną zbiórką z cyklu „spotkanie z ciekawym zawodem”. Tym razem odwiedziliśmy pana Dariusza Borowskiego w jego szkole programowania. Opowiedział nam jak zaczęła się jego przygoda z programowaniem. Bardzo zaciekawiła nas ta historia, bo wszystkiego co umie nauczył się sam.
Potem usiedliśmy przy komputerach i spróbowaliśmy swoich sił w programowaniu. Zagraliśmy w kilka gier m.in. w „cichego nauczyciela” co pomogło nam lepiej zrozumieć na czym polega programowanie i zaprogramowaliśmy płytki z diodami tak, aby świecące diody układały się w obrazki. Bardzo podobała nam się zbiórka.

 

 

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design