W Tobie Jest Światło

Data publikacji: 18.12.2017

Mróz szczypie w uszy, a w nas rośnie radość. To znak, że niewątpliwie zbliża się Boże Narodzenie.

 

Z tego właśnie powodu, jak co roku przybywamy do Was ze Światłem, które dzięki scautowej sztafecie dotarło do nas prosto z Betlejem i rozświetli nasze wigilijne stoły. W niedzielę 17 grudnia Betlejemskie Światło Pokoju uroczyście wprowadziliśmy do kościołów na terenie naszej gminy, a wieczorem płomień rozjaśniał nam mrok podczas Pastorałki Nowotomyskiej. Oprócz tego przez cały dzień można było spotkać nas przy muszli koncertowej gdzie podczas VII Kiermaszu Pachnącego Piernikiem wraz z KGW Sękowo dzieliliśmy się z Wami aromatyczną świąteczną herbatą oraz serdecznym uśmiechem.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design