Wakacje powoli się kończą

Data publikacji: 30.08.2015

Dzisiaj trudno znaleźć ludzi, którzy podadzą nam bezinteresownie dłoń. Harcerze robią to na co dzień i nie żałują. Ha, myślę, że nikt kto choć raz spróbował pomóc drugiej osobie nie wyszedł na tym źle.

Imprezy, pikniki czy podchody organizowane w klubie osiedlowym to dla nas już prawie jak zbiórki, jesteśmy na nich zawsze i świetnie się bawimy. Tak też było podczas osiedlowego pikniku na zakończenie wakacji. Mimo, że troszeczkę się smucimy z powodu powrotu do szkoły to i tak było wielu chętnych na wspólne harce. W ostatni weekend wakacji dwie nasze harcerki spędziły czas na spływie kajakowym. Każdy spływ jest cudowny, ale nasz niósł ze sobą coś więcej niż tylko przyjemność siedzenia w kajaku. Był wyjątkowy z jednego jedynego powodu. Ten powód jest mały, ciągle uśmiechnięty i bardzo wytrwały. Jest świetnym kumplem i każdemu potrafi poprawić humor, a do tego jak mówią jego rodzice chce zostać solistą w swoim Zespole. Ten powód ma marzenia i choć jego choroba zwana Zespołem Downa trochę utrudnia mu sprawę to on nigdy się nie poddaje. Ten powód ma też imię, to mały Janek. Spływ był charytatywny, a wszystko dla naszego Janka. Na wodzie zrobiliśmy niezłe zamieszanie, gdyż znalazły się tam 43 kajaki. Nie tylko harcerze maja dobre serducho, brawo dla organizatorów HEJ KAJAKARZE! HEJ HARCERZE!

Zapraszamy do naszej galerii na Facebooku:

https://www.facebook.com/zhpnowytomysl?fref=ts

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design