Warsztaty teatru cieni

Data publikacji: 07.12.2017

Podczas piątkowej zbiórki wybraliśmy się do Szkoły Podstawowej w Porażynie, gdzie mieliśmy okazję wziąć udział w niecodziennych zajęciach.

 

Były to warsztaty teatru cieni. Na miejscu spotkaliśmy inne drużyny harcerskie oraz uczniów i naszych rówieśników, po to by wspólnie stworzyć piękne przedstawienie. Początkowo poznaliśmy wszystkie tajniki i tajemnice tego rodzaju sztuki, a następnie przygotowaliśmy oryginalne stroje w których pod koniec naszego spotkania odegraliśmy role na scenie. Słowa nie opiszą tego jak pięknie wyglądaliśmy i jak dobrze się bawiliśmy, dlatego zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego owocnego dnia.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design