Wędrowanie to znacznie więcej niż przemierzanie kilometrów

Data publikacji: 30.09.2021

[12 DSH Horyzont ZW]
Wędrowanie to znacznie więcej niż przemierzanie kilometrów czy wytrwałość fizyczna.

To sztuka wchłaniania życia, które nas otacza, to oczy i uszy otwarte, to tajemnica współodczuwania przyrody i człowieka. Wędrówką nie będzie przyspieszony tupot nóg, nadmiar krzykliwego humoru, lecz właśnie cisza wśród ciszy lasu, skupienie wobec wschodów czy zachodów słońca.
Miniona sobota, upłynęła nam z dźwiękami gitary, przy blasku płomieni z pochodni, nad jeziorem pod rozgwieżdżonym niebem… a to wszystko za sprawą mianowania na wędrowniczki 4 naszych druhen, tj. Druhna Klaudia, Druhna Agnieszka, Druhna Kamila oraz Druhna Ania
Tradycją naszej organizacji jest, że naramiennik wędrowniczy otrzymuje się wyłącznie w gronie innych wędrowników.
Druhnom serdecznie gratulujemy oraz cieszymy się że dołączyły do grona Wędrowników!

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design